דילוג לתוכן העיקרי
shadow-image

אודות

החברה הוקמה על ידי ולדי גדמילוב, העוסק זה כשני עשורים בתחום הבנייה בגבס ובביצוע פרוייקטים של חיפויי אלומיניום. את החברה הקים ולדי, לאחר שעסק בתחום קונסטרוקציות הגבס והאלומיניום וצבר נסיון מקצועי עשיר בטכניקות שונות. עם הזמן ולאור הגידול הניכר בכמות הפרוייקטים ובהיקפם התרחבה החברה וגייסה לשורותיה עובדים מקצועיים ומנהלי פרוייקטים נוספים לצוותי החברה.

כיום מנהלת אלומסטר במקביל עשרות פרוייקטים בסדרי גודל שונים, לרבות פרוייקטים ארוכי טווח.
הפרוייקטים אשר מבצעת החברה נודעים ומתבלטים ברמת הגימור הגבוהה ונפרסים ברחבי הארץ על מגוון סוגי מבנים: מבני תעשייה, מבנים מסחריים ומבני מגורים. חברות ותיקות בתחום בוחרים באלומסטר כשותפה לפרוייקטים המובילים והמורכבים ביותר בתחום חיפויי המבנים, בניהם מגדלי מגורים, רבי קומות ומבני ציבור.

למה אנחנו?

סטנדרטים גבוהים

אלומסטר רואה עצמה כשותפה לתכנון וביצוע הפרוייקטים אשר באחריותה. אנשי המקצוע שלנו, מקפידים על בחירת חומרים המיוצרים בתנאי ייצור קפדניים אצל מיטב היצרנים בארץ. מאות מבנים בארץ, הם העדות בשטח לטיב הביצוע ולתוצאה הסופית המוקפדת של עבודתינו.

שירות ויחס אישי

נציגי החברה מקפידים על זמינות ללקוח, מתן מענה מהיר ליזמים ובעלי התפקידים מטעמם, הנוטלים חלק בפרוייקט, תוך שיתוף פעולה מלא ולשביעות רצונם. אנו דוגלים בקידום הפרוייקט על פי התכנון ובעמידה בלוחות הזמנים.

ותק ונסיון מוכח

אלומסטר מתמחה זה מעל עשור בבניית קונסטרוקציות גבס ובתכנון, עיצוב, והתקנה של חיפויי קירות חוץ למבנים מסוגים שונים, תוך ידע ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות של בנייה ירוקה בשיטת התלייה היבשה.

מקצועיות ללא פשרות

בביצוע ותכנון הפרוייקט, אנו מתאימים עצמינו לדרישות המבנה, לסגנון הסביבתי בו הוא ממוקם ולקונספט האדריכלי והעיצובי של יזמי הפרוייקט. החברה מעסיקה צוותים מקצועיים בעלי מומחיות, נסיון והכשרה תוך התאמתם לסוג הפרוייקט.